Ingen bild
Namn Christine Ohlsson
Organisation M
   
Uppdrag Period
Tidigare uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2018-10-15 - 2019-03-28
Kommunstyrelsen   2018-10-25 - 2019-05-23
Kommunstyrelsens miljö- och hälsoutskott   2018-11-08 - 2019-06-19
Socialnämnden   2019-01-01 - 2019-05-23