Ingen bild
Namn Ann Heberlein
Organisation M
   
Uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden   2019-01-01 - 2022-12-31
Tidigare uppdrag Period