Ingen bild
Namn Karin Stubbergaard
Organisation FI
   
Uppdrag Period
Lund Kommuns Fastighets AB   2019-01-01 - 2022-12-31
Tidigare uppdrag Period
Kommunförbundet Skåne   2015-01-01 - 2018-12-31
Partiföreträdare   2018-08-31 - 2018-12-31