Ingen bild
Namn Lisa Pedersen
Organisation MP
   
Uppdrag Period
Tidigare uppdrag Period
Renhållningsstyrelsen   2019-01-01 - 2020-04-23
Renhållningsstyrelsen   2017-02-03 - 2018-12-31