Ingen bild
Namn Christoffer Brinkåker
Organisation SD
   
Uppdrag Period
Tidigare uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2018-10-15 - 2020-11-26
Kommunfullmäktige   2016-11-21 - 2018-10-14
Kommunfullmäktige t.o.m 2015-10-29   2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen   2018-10-25 - 2020-11-24
Kommunstyrelsen   2015-10-08 - 2018-10-31