Anne Landin
Namn Anne Landin
Organisation FNL
   
Uppdrag Period
Tidigare uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunfullmäktige t.o.m 2015-10-29   2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen   2014-10-23 - 2017-08-30
Partiföreträdare   2015-01-01 - 2017-08-30
VA Syd förbundsstyrelsen   2019-01-01 - 2021-08-20
VA Syd ägarnämnden   2019-01-01 - 2021-08-20