Ingen bild
Namn Bengt Lundström
Organisation SD
   
Uppdrag Period
Tidigare uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2014-10-15 - 2015-02-26
Kommunfullmäktige t.o.m 2015-10-29   2014-10-15 - 2015-02-26
Kommunfullmäktige t.o.m 2015-10-29   2011-10-19 - 2014-10-14
Lunds Tingsrätt   2015-01-01 - 2015-02-26
Lunds Tingsrätt   2011-01-01 - 2014-12-31
Lunds tingsrätt (ej test)   2011-01-01 - 2014-01-01