Bo Kjellberg
Namn Bo Kjellberg
Organisation SD
   
Uppdrag Period
Tidigare uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2019-06-10 - 2020-03-26
Kommunfullmäktige   2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunfullmäktige t.o.m 2015-10-29   2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunfullmäktige t.o.m 2015-10-29   2010-12-10 - 2014-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning   2014-10-23 - 2016-11-09
Valberedningen   2011-01-01 - 2014-12-31
Valberedningen t.o.m 2015-10-06   2014-10-23 - 2018-12-31
Valberedningen t.o.m 2015-10-06   2011-02-22 - 2014-10-22