Ingen bild
Namn Andersson Lindh Martin
Organisation S
   
Uppdrag Period
Tidigare uppdrag Period
Byggnadsnämnden   2007-01-01 - 2010-12-31
Kommunfullmäktige t.o.m 2015-10-29   2006-11-01 - 2010-10-31