Ingen bild
Namn Teresia Ställborn
Organisation MP
E-post teresia.stallborn@lund.se
   
Uppdrag Period
Kommunala studentrådet   2019-11-15 - 2022-12-31
Socialnämnden   2019-10-31 - 2022-12-31
Tidigare uppdrag Period
Valnämnden   2011-01-01 - 2014-12-31