Ingen bild
Namn Agneta Mattsson
Organisation M
   
Uppdrag Period
Tidigare uppdrag Period
Miljönämnden   2015-01-01 - 2018-12-31
Miljönämnden   2011-01-01 - 2014-12-31
Miljönämnden   2007-01-01 - 2010-12-31